«Світ навколишній прекрасний» - під такою назвою пройшов у бібліотеці екологічний круїз для користувачів-дітей 2-А та 2-Б класу гімназії №7. Діти дізналися, що таке довкілля, що нам дає природа, та як людина впливає на навколишнє середовище. В екологічному круїзі прийняли участь команди «Всезнайки» і «Пізнайки».
![](http://nrdb.at.ua/_nw/3/s10550389.jpg) ![](http://nrdb.at.ua/_nw/3/s13478553.jpg)
На них чекали цікаві перешкоди та несподівані запитання в таких турах: «Загадки від Мудрої сови», «Вікторина юних природолюбів», «Ерудит», «Пантоміма». За кожну правильну відповідь команди отримували по одному балу. По закінченню екологічного круїзу було підраховано бали і визначено, що обидві команди отримали їх однакову кількість. Отже в змаганні перемогла дружба. По закінченню заходу діти пообіцяли берегти довкілля, любити свою землю і робити світ навколишній прекрасним і безпечним.
![](http://nrdb.at.ua/_nw/3/s25348167.jpg) ![](http://nrdb.at.ua/_nw/3/s45648371.jpg)
|