До Всеукраїнського тижня дитячого читання в дитячій філії проведено гру «Вивчаємо енциклопедію казкових героїв», в форматі Story-time, з учнями 2-А класу гімназії «Лідер» (кл. керівник Ващенко Р. М.).
![](/_nw/5/s82724061.jpg) ![](/_nw/5/s46130602.jpg)
Діти з цікавістю слухали «Казки про гномів», які їм читала бібліотекар, пригадали в яких казках ще зустрічаються ці чарівні казкові герої, як вони виглядають, який мають характер.
Далі другокласники спробували себе в ролі художників та малювали гномиків, викладаючи свою фантазію на папері. У кожної дитини гномики виглядали по різному, але дуже цікаво та незвичайно.
![](/_nw/5/s23872365.jpg) ![](/_nw/5/s83793107.jpg)
По закінченню заходу діти мали змогу взяти додому книги з книжкової виставки-експозиції «Казковий вернісаж».
![](/_nw/5/s62167884.jpg)
|