В бібліотеці був проведений квест «Пошук бібліотечних скарбів», з метою популяризувати бібліотечну книгу та читання, в якому взяли участь учні 5-А класу ЗШ №6 (кл. кер. Стеценко В.С.). Учасники квесту розділились на чотири команди, щоб знайти частини ключа, що відкриває чарівну скриньку.
![](/_nw/4/s72754267.jpg) ![](/_nw/4/s73877297.jpg)
Капітани команд отримали завдання і команди вирушили по різних маршрутах: «Бібліотечна», «Казкова», «Літературна», «Народної творчості», «Кмітливих». Склавши ключ з фрагментами прислів’я «Знання – це скарб, а книга – ключ до нього», п’ятикласники відкрили скриньку, в якій виявили мініатюрні книги з фонду бібліотеки.
![](/_nw/4/s84117040.jpg) ![](/_nw/4/s36353559.jpg)
Учасники квесту показали кмітливість, ерудицію та уміння працювати в команді. Користувачі бібліотеки більше дізналися про бібліотеку, її відділи та послуги, отримали задоволення від гри та солодкі призи.
![](/_nw/4/s27160006.jpg) ![](/_nw/4/s23286944.jpg)
|