![](/_nw/4/s34882875.jpg) У бібліотеці до Всеукраїнського дня бібліотек пройшла святкова акція «Сьогодні я бібліотекар». Читачі бібліотеки із задоволенням спробували себе в ролі бібліотекарів, для них бібліотекарі підібрали цікаві завдання – записати книгу у формуляр, порозкладати періодичні видання, попрацювати з книжковим фондом, порадити читачеві цікаву книгу. Поруч з кожним учасником акції був бібліотекар-консультант, який допомагав та підказував «бібліотекарям» тонкощі бібліотечної роботи.
![](/_nw/4/s35900605.jpg) ![](/_nw/4/s10885136.jpg)
Спробувати себе в ролі бібліотекарів було багато бажаючих, серед них найактивнішими були Орєхова Віка, Заболотня Діана, Третякова Даша, Руда Анастасія, Поповкіна Даша, Чабанов Владислав, Стрембей Даша, Чикита Олег, Антоненко Людмила, Орлова Настя.
![](/_nw/4/s97245475.jpg) ![](/_nw/4/s88233440.jpg)
«Юні бібліотекарі» попрацювали, поспілкувалися, а ще на згадку про участь в акції, отримали «Посвідчення бібліотекаря» та чудове фото на згадку про відвідини бібліотеки.
![](/_nw/4/s72472242.jpg) ![](/_nw/4/s45188288.jpg)
|