Новорічні свята наближаються з кожним днем, тому саме час подумати про те, як прикрасити власну домівку. Витинанка - один з найулюбленіших видів декоративних прикрас у народній оселі. Сучасна витинанка знайшла себе у новому призначенні - декор у інтер’єрі, листівки у техніці витинанки.
![](/_nw/5/s58351288.jpg) ![](/_nw/5/s56607639.jpg)
Напередодні новорічних свят до дитячої філії на майстер-клас «Новорічна витинанка» завітали учні 3-Б класу гімназії «Лідер» (кл. керівник Коновалова Л.М.). Майстер з витинанки бібліотекар Токарь С.М. ознайомила дітей з матеріалами та інструментами, потрібними для виготовлення витинанки та показала основні правила вирізання з паперу. Всі учасники майстер-класу отримали шаблони для вирізання та приступили до роботи. Третьокласники старанно працювали, в бібліотеці панувала творча, передсвяткова атмосфера. В результаті в кожного вийшла чудова новорічна витинанка, якою можна буде прикрасити віконце в вдома або в класі.
![](/_nw/5/s55322925.jpg) ![](/_nw/5/s49462681.jpg)
На закінчення майстер-класу діти зі своїми виробами залюбки фотографувалися біля виставки-витинанки «Замріяна казка зими».
![](/_nw/5/s46936344.jpg)
|