Дитяча бібліотека спільно з учнями гімназії «Лідер» провела КВЕСТ до Дня українського козацтва та Дня захисника України. На свято завітали учні 5-А класу(кл. кер. Білявська Л.В.) та 5-Б класу (кл. кер. Карлова Т.Б.).
В цей день учасники заходу дізналися про цікаві факти з історії виникнення Запорізької Січі, побуту, традицій, звичаїв козаків. Відповідаючи на запитання бібліотекаря, юні користувачі створювали «Козацьку піраміду».
![](/_nw/4/s76212617.jpg) ![](/_nw/4/s30164522.jpg)
Великий інтерес у п’ятикласників викликало завдання, в ході якого у вигляді плутанки вони розшифровували речення «Запорозька Січ – козацька фортеця».
![](/_nw/4/s17085913.jpg) ![](/_nw/4/s38733205.jpg)
Свої знання з історії козацтва діти демонстрували під час проведення вікторини. Учасники заходу познайомилися з книгами про козацтво під час бібліографічного огляду «Події і постаті козацької України». Також з цікавістю п’ятикласники переглянули відеофільм про Запорозьку Січ.
![](/_nw/4/s63057762.jpg) ![](/_nw/4/s88646398.jpg)
В цей день всі учасники заходу згадали нинішніх нащадків козаків – захисників рідної землі на Сході України.
|