Дитяча філія активно долучилася до святкування 251-ї річниці Новоукраїнки та 6-ї річниці Новоукраїнської ОТГ. До уваги жителів та гостей міста було представлено святкову книжкову виставку «Книжковий експрес» з найкращими новинками літератури бібліотечного фонду.
![](/_nw/6/s76782505.jpg) ![](/_nw/6/s95190121.jpg)
Зацікавлено роздивлялися книги не тільки маленькі читачі, але й їх батьки, адже книги, представлені на виставці, були на будь-який смак, кожен міг знайти собі книги до душі. Гості свята активно цікавилися книжковими новинками, переглядаючи яскраві сторінки.
Всі жителі міста і громади отримали справжнє задоволення і святковий настрій від участі у святкуванні Дня рідного міста.
|