Бібліотека продовжує заходи в рамках обласної бібліоакції «Читай, я буду слухати!». Цього разу до бібліотеки завітали учні 2-х класів ЗШ №6, щоб познайомитися з творами Зірки Мензатюк – сучасної української письменниці, лауреата міжнародного літературного конкурсу у США, літературної премії імені Лесі Українки, Наталі Забіли.
![](/_nw/4/s32490886.jpg) ![](/_nw/4/s74529147.jpg)
Уважно слухали діти казки з книги письменниці «Зварю тобі борщику», а потім розповідали про свої улюблені страви, відповідали на питання вікторини «Лікарські рослини», та відгадували загадки про овочі та фрукти.
Бібліоакція ще раз довела, що цікава книга, то – безмежний, багатогранний і неймовірний світ, в котрому кожен відшукає для себе і розумного учителя, і мудрого порадника, і кмітливого пересмішника.
|